«ЕТАЛОН» У ПРЕСІ

11 травня 2010
«Еталон» — ім’я зобов’язує!
«Антенна», 12 Травня 2010 [http://antenna.com.ua/news/14156.html]

«Еталон-студент» — таку назву мала акція, що днями відбулася для студентів Східноєвропейського університету. Її провела страхова компанія «Еталон», а на переможців акції чекали приємні сюрпризи.

Українські страховики йдуть у гості до студентів. І не просто так, а з конкретною метою — налагодити співпрацю з ними. Передусім, пояснити студентам, що страхуватися у сучасному світі є життєвою потребою, а також запросити талановиту студентську молодь до роботи у вітчизняних страхових компаніях. Першою в Україні такий крок назустріч студентам зробила страхова компанія «Еталон».

Страхова компанія «Еталон», каже її голова правління Євгеній Бридун, повсякчас підтримує студентство. «Ми запрошуємо студентів до себе на практику, випускникам пропонуємо працевлаштування. Також допомагаємо викладачам вищих навчальних закладів запроваджувати певні практичні речі у навчальний процес», — говорить Євгеній Бридун.

Студентам Східноєвропейського університету довелося стати свого роду піонерами. Але не краватки червоні одягнути, а першими в Україні взяти участь у розіграші лотереї, організованій страховою компанією «Еталон». Хлопцям і дівчатам — вихованцям вузу — достатньо було застрахуватися у компанії від нещасного випадку, і вони автоматично ставали учасниками акції. Трьом щасливчикам вдалося виграти своєрідний джек-пот — сертифікат на оплату навчання в університеті на півтори тисячі гривень.

Спілкуємося з одним з переможців акції, студентом Східноєвропейського університету Олександром Пашком.

— На перемогу зовсім не очікував, — каже хлопець, — але вийшла приємна несподіванка!

Лілія Бондаренко, ще одна переможниця, додає, що тепер вона зможе заощадити батьківські гроші на навчання.

Нагадаємо, Східноєвропейський університет — приватний вуз, і за освіту тут треба платити.

Страховики компанії «Еталон» наголошують: їхня компанія — одна з небагатьох в Україні — належить вітчизняним акціонерам. Перебуваючи на ринку з 1993 року, сьогодні вона представлена у всіх регіонах України шістдесятьма самостійними відділеннями, що надають найширший спектр послуг.

— На черзі у нас Київ, — говорить директор з розвитку центрального регіону компанії «Еталон» Євгеній Блізнєцов, — потім знову приїдемо до Черкас. Будемо намагатися проводити зі студентами якомога більше часу, щоб знати, що їх цікавить, як і чим вони живуть. Словом, налагоджуватимемо більш тісну співпрацю.

Черкаську область страховики називають однією з найперспективніших. Тож обіцяють проводити такі акції і надалі.

У рамках акції «Еталон-студент» відбувся також розіграш інших заохочувальних призів серед студентів та всіх гостей: хто більше знає про страхову компанію «Еталон». Захід тривав недовго, але з користю і для студентів Східноєвропейського університету, і для представників страхової компанії «Еталон». Адже у європейській якості життя, яку прагнуть зробити нормою в Україні наші високопосадовці, страхування на різні життєві випадки посідає одне з чільних місць.

 

Архів

2010
Грудень
Листопад
Жовтень
Вересень
Серпень
Липень
Червень
Квiтень
Березень
Лютий
Сiчень

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Придбати страховий поліс можна в офісах Страхової компанії "Еталон":
в місті Київ:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 1012 (10 поверх)

Електронна пошта: info@etalon.ua