СТРАХУВАННЯ НА ВИПАДОК АНУЛЯЦІЇ ПОДОРОЖІ

Ви збираєтесь у подорож за кордон? Захистіть себе від можливих витрат у випадку відміни запланованої та оплаченої подорожі. Страхова компанія «Еталон» пропонує Вам програму страхування фінансових ризиків, що пов’язані з витратами при ануляції подорожі.

Переваги страхування в СК «Еталон»:

 • можливість за своїм бажанням обрати перелік ризиків, страхову суму та розмір плати за страхування;
 • отримання відшкодування за сплачені туристичні витрати у випадку відмови у в’їзній візі.

Що страхується?
Майнові інтереси фізичних або юридичних осіб, що пов’язані  з понесенням реальних збитків при настанні непередбачуваних обставин, які призвели до відміни подорожі.

Хто може бути страхувальником?
Дієздатна фізична особа, резидент або нерезидент України, особа без громадянства, а також  юридична особа незалежно від форми власності.

Від чого можна застрахуватись?
Договором страхування покриваються наступні ризики:

 • смерть подорожуючої особи чи члена її сім’ї у період дії договору страхування; 
 • екстрені операції, перебування на стаціонарному лікуванні більше 5 (п'яти) календарних днів включно, травми тяжкої складності у подорожуючої особи або у члена її сім’ї, в період дії договору страхування, якщо є медичні приписи щодо заборони подорожі та необхідності лікування (у випадку відсутності інших прямих дієздатних родичів – при необхідності догляду за постраждалими членами сім’ї подорожуючої);
 • пошкодження, знищення нерухомого майна подорожуючої особи в період дії договору страхування внаслідок пожежі, вибуху, стихійного лиха, заподіяння шкоди майну, протиправних дій третіх осіб у випадку, якщо врегулювання наслідків такого заподіяння збитку потребує безпосередньої присутності подорожуючої особи на місці події та/або об'єктивно перешкоджає здійсненню подорожуючою особою раніше запланованої подорожі;
 • необхідність участі подорожуючої особи у судовому засіданні та присутності у місці такого засідання, якщо вона є відповідачем, свідком  або на це є  постанова суду, а також, якщо факт того, що такий розгляд припадає на період запланованої подорожі та об’єктивно перешкоджає її здійсненню і подорожуючій особі відомий не був.
 • офіційне оголошення країни тимчасового перебування (регіону, міста), зоною стихійного лиха;
 • відміна авіакомпанією авіарейсу, яким мала полетіти подорожуюча особа, через закриття повітряного простору над територією країни тимчасового перебування, внаслідок стихійних лих;
 • неотримання подорожуючою особою в’їзної візи у країну тимчасового перебування за умови своєчасної подачі повного пакету документів, необхідних для одержання візи та оформлених відповідно до вимог Консульства (Посольства) країни тимчасового перебування, а також відсутності раніше отриманої відмови у видачі візи до країни, куди планується подорож для всіх подорожуючих осіб;
 • банкрутство туроператора (за умови, що туроператор - резидент України) в період дії договору страхування;
 • анулювання подорожі особою, яка подорожує разом з подорожуючою особою внаслідок вищезазначених причин.

Який розмір страхової суми?
Встановлюється за згодою сторін, але не більше вартості запланованої подорожі.

Скільки коштує договір страхування?
Вартість страхування залежить від переліку страхових ризиків,  наявності чи відсутності віз у паспорті і складає від 2,27% від страхової суми.

Чи передбачена договором франшиза?
Франшиза за договором складає 15% від  страхової суми.

На який термін може бути укладено договір страхування?
Договір страхування діє з моменту укладання до моменту початку подорожі.

Які документи потрібні  для оформлення договору?
Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера, закордонний паспорт, внутрішній паспорт, копія договору на туристичне обслуговування.

 

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 218

Електронна пошта: info@etalon.ua