АВТОЦИВІЛКА

СК «Еталон» пропонує Вам захист від фінансових витрат у разі заподіяння шкоди майну або життю чи здоров'ю інших осіб внаслідок ДТП, з вини будь-якої особи, що на законних підставах керувала забезпеченим транспортним засобом, адже відшкодування завданих збитків потерпілій стороні відбудеться за рахунок страхової компанії, як того вимагає чинне законодавство.

Цей вид страхування є обов’язковим (ЗУ ОСЦПВ - надалі Закон) і кожний транспортний засіб має буди забезпеченим (мати страховий поліс), окрім підстав, передбачених п.13.1. ст. 13 Закону.

Переваги страхування в СК «Еталон»:

 • цілодобова та безкоштовна інформаційна підтримка клієнтів з будь-яких питань, пов'язаних зі страхуванням та відшкодуванням збитків, у т.ч. щодо збору пакету документів на виплату страхового відшкодування від сторони винної в настанні страхового випадку;
 • доступність послуг, придбати поліс можна у близько 30 відділеннях по всій території України, а також в Інтернет-магазині;
 • сервісна допомога (консультації технічного характеру, виклик служб швидкої допомоги, МВС, евакуатора, інформація про найближчі СТО, передача термінової інформації та ін.) цілодобово по всій території України.

Що таке Європротокол?


З 19 вересня 2011 року у зв’язку зі змінами в законодавстві при укладенні договору страхування страховик безоплатно видає страхувальнику бланк Повідомлення про ДТП (Європротокол). Оформлення ДТП шляхом складання Європротоколу дає можливість не викликати на місце ДТП співробітників МВС виключно за умови одночасного виконання наступних вимог:
 • ДТП за участю лише двох ТЗ;
 • відсутність травмованих (загиблих) людей в результаті ДТП;
 • згода водіїв транспортних засобів щодо обставин ДТП;
 • у водіїв відсутні ознаки алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів;
 • розмір шкоди заподіяної майну не перевищує 50 тис. грн.

У разі невиконання однієї з вищенаведених умов, виклик співробітників МВС для оформлення ДТП обов’язковий. Страхувальник зобов’язаний не пізніше трьох робочих днів з дня настання ДТП надати страховику узгоджений бланк Європротоколу, або на місці події скористатися Електронним Європротоколом.

Що страхується?
Майнові інтереси, пов'язані з відшкодуванням шкоди, заподіяної життю, здоров'ю, майну потерпілих внаслідок експлуатації забезпеченого транспортного засобу.

Хто може виступати страхувальником?
Юридичні особи та дієздатні громадяни. Нерезиденти можуть виступати страхувальниками, якщо у них закінчився строк дії Поліса «Зелена картка».

Що є страховим випадком?
Подія, внаслідок якої заподіяна шкода третім особам під час ДТП, яка сталася за участю забезпеченого ТЗ і внаслідок якої настає цивільно-правова відповідальність особи, яка керувала ТЗ.

Хто є потерпілими?
Юридичні та фізичні особи, життю, здоров’ю та/або майну яких заподіяна шкода внаслідок ДТП з використанням забезпеченого ТЗ.

Який розмір страхової суми передбачено договором?
Законом встановлено страхову суму (ліміт відповідальності) за шкоду, заподіяну майну потерпілих, у розмірі 130 тис. грн. на кожен пошкоджений ТЗ (але не більше 800 тис. грн.). Ліміт відповідальності за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю потерпілих – 260 тис. грн. на одного потерпілого.

Скільки коштує договір страхування?
Вартість розраховується на основі встановленого Законом базового страхового платежу (180 грн.) та коригувальних коефіцієнтів залежно від типу транспортного засобу, території та сфери його використання, водійського стажу осіб, допущених до керування, строку дії договору тощо.

Чи передбачена договором страхування франшиза?
Франшиза не може перевищувати 2% ліміту відповідальності за шкоду, заподіяну майну потерпілих (2600 грн). При відшкодуванні шкоди, заподіяної життю та/або здоров'ю потерпілих франшиза, не застосовується.

На який строк може бути укладено договір страхування?
Строк дії договору страхування складає 1 (один) рік. Укладення договору страхування на менший строк, але не менш як на 15 днів допускається виключно щодо транспортних засобів:

 • незареєстрованих – на час до їх реєстрації,
 • тимчасово зареєстрованих – на час до їх постійної реєстрації,
 • зареєстрованих на території іноземних держав – на час їх перебування на території України.

Чи передбачені пільги на страхування для деяких категорій населення?
Знижка 50% надається громадянам України власникам ТЗ з робочим об’ємом двигуна до 2500 куб. см включно:

 • учасникам війни,
 • інвалідам II групи,
 • «чорнобильцям» I або II категорії,
 • пенсіонерам.
Звільняються від страхування, а відшкодування збитків проводить МТСБУ, громадяни України, які особисто керують належними їм ТЗ:
 • учасники бойових дій,
 • інваліди війни,
 • інваліди I групи,
 • а також особи, що керують ТЗ, належним інваліду I групи, у його присутності.

Які документи потрібні для оформлення договору?

 • документ, що посвідчує особу страхувальника (посвідчення водія, паспорт тощо) або документ, що підтверджує приналежність до пільгової категорії (посвідчення учасника війни, інваліда II групи, пенсійне посвідчення тощо);
 • довідка про присвоєння ідентифікаційного номера;
 • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (технічний паспорт);
 • протокол перевірки технічного стану транспортного засобу, що підлягає обов’язковому технічному контролю (ОТК).

Порядок застосування коефіцієнта БОНУС-МАЛУС при укладенні договорів (полісів) ОСЦПВВНТЗ

 

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Придбати страховий поліс можна в офісах Страхової компанії "Еталон":
в місті Київ:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 1012 (10 поверх)

Електронна пошта: info@etalon.ua