СТРАХУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ СУБ'ЄКТА ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

СК «Еталон» пропонує вашій компанії отримати надійний страховий захист, щодо відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров'ю та/або майну третіх осіб внаслідок несподіваних подій під час проведення виробничих процесів або експлуатації приміщень вашими працівниками.

Переваги страхування в СК «Еталон»:

  • забезпечення фінансової стабільності суб’єкта господарювання;
  • у випадках настання відповідальності за нанесення шкоди стороннім особам, яка виникає згідно з цивільним законодавством України, отримання компенсації витрат за рахунок страхової компанії;
  • економія часу у разі настання непередбачуваних подій на розгляд позовів від третіх осіб, перекладаючи ці турботи на страхову компанію.

Що страхується?

Майнові інтереси підприємств та організацій, що пов'язані з необхідністю відшкодування ними майнових збитків або тілесної шкоди, якщо такі було завдано третім особам під час ведення господарської діяльності.

Що є страховим випадком?

Шкода, що може бути заподіяна життю, здоров’ю або майну третіх осіб внаслідок несподіваної і ненавмисної події (пожежі, вибуху, аварійного витоку води з водопровідної чи теплової мережі та ін.), що сталася у процесі здійснення господарської діяльності і внаслідок якої настає відповідальність страхувальника перед третіми особами.

Який розмір страхової суми?

Страхова сума встановлюється за згодою сторін, з врахуванням індивідуальних характеристик об’єкту страхування, розміру можливих вимог, виду та обсягу застрахованої діяльності, вимог чинного законодавства України та інших чинників.

Скільки коштує договір страхування?

Базовий річний страховий тариф залежить від виду застрахованої діяльності страхувальника та загального ліміту відповідальності і становить від 0,45%. Розмір страхового тарифу коригується в залежності від стажу роботи страхувальника, франшизи, наявності позовів, пред’явлених страхувальнику в зв’язку з застрахованою діяльністю, наявності інших чинників, поновлення договорів та відсутності виплат страхових відшкодувань за раніше укладеними договорами.

На який термін може бути укладено договір страхування?

Договір страхування укладається строком до 1 року.

Територія дії договору?

Україна (конкретне місце дії визначається в договорі страхування).

Термін виплати страхового відшкодування?

Відшкодування виплачується протягом 15 календарних днів після одержання всіх необхідних і належним чином оформлених документів (у разі позитивного рішення щодо його виплати).

 

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Придбати страховий поліс можна в офісах Страхової компанії "Еталон":
в місті Київ:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 1012 (10 поверх)

Електронна пошта: info@etalon.ua